שופטים

shoftim
תייסיר אליאס – יו"ר חבר השופטים
מרצה ומחנך, מלחין, נגן עוד וכינור, הוא מאסטר המבצע מוסיקה מזרחית ומערבית ברחבי תבל, וכיום הוא מנהל מוסיקלי ומנצח על התזמורת היהודית-ערבית הצעירה של אוניברסיטת חיפה. מייסדה של התזמורת הראשונה למוסיקה ערבית. תייסיר אליאס הוא פרופסור במחלקה למוסיקה באוניברסיטת בר אילן (לשעבר), ראש החוג למוסיקה מזרחית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים (לשעבר), ופרופסור בחוג למוסיקה באוניברסיטת חיפה. עורך ומנהל תוכניות מוסיקה בטליביזיה הישראלית, ומנהל מחלקת המוסיקה בקול ישראל בערבית (לשעבר). פרופ' אליאס מנהל ומרכז את תחום המוסיקה הערבית בישראל מטעם משרד החינוך (לשעבר). הוא מנהל מוסיקלי ומנצח של התזמורת האנדלוסית הישראלית – אשדוד. תייסיר אליאס מנהל ופותח מדי שנה את פסטיבל העוד הבינלאומי בירושלים מאז הקמתו לפני במחווה לאחת הפיגורות המרכזיות בעולם המוסיקה הערבית. אליאס נחשב, על פי הביקורת המקצועית בישראל ובחו"ל לאמן המוביל במוסיקה ואימפרוביזציה ערבית קלאסית, בישראל ומחוצה לה, ונמנה על המוסיקאים הבולטים בעולם בימינו.

איל איריס
איריס איל – מנגנת בנבל הקלטי ובנבל ימי הביניים. מנגנת ומופיעה בהרכבים שונים בעלי קשת מוסיקלית רחבה: מוסיקה עתיקה, מוסיקה אירית וקלטית, מוסיקה מהמזרח התיכון וכן מוסיקה ישראלית מקורית, ביניהם אנסמבל 'ימי -הבינתיים'.
ייסדה והקימה יחד עם גיא קרק את להקת 'קלטאן' המתמחה ברפרטואר קלטי. הופיעה עם תזמורות והרכבים קאמריים ביניהם התזמורת הקיבוצית, תזמורת 'בארוקדה', תזמורת סימפונט רעננה, אנסמבל 'קאפריס' הקנדי, שם-טוב לוי, הזמרת יסמין לוי ועוד. השתתפה בהקלטת מספר תקליטורים. עוסקת בהוראת הנבל בסטודיו "מיתרים" בהוד השרון ובקונסרבטוריון הישראלי 'שטריקר' בתל אביב. מעבירה סדנאות נבל בארץ ובעולם.

סוניטה סטניסלו
בעלת תואר שני מבית הספר הגבוה למוזיקה במנהטן. בעלת הכשרה במוזיקה קלאסית אך מוזיקה מסורתית היא עיקר אהבתה ועיסוקה. מרבה להופיע וללמד בפסטיבלי הנבל הגדולים בארצות-הברית ובקנדה. הקליטה למעלה מתריסר תקליטורים ופרסמה למעלה מתריסר ספרי עיבודים לנבל. סוניטה עובדת עם ילדים בבית-החולים "שניידר" לילדים. בשנה האחרונה הופיעה בפסטיבל ישראל והייתה נבלאית אורחת בהקלטות של אמנים ישראליים.

יוליה פלדמן
זמרת ג'אז ויוצרת. מופיעה ומקליטה בארץ ובחו"ל, לצד אמנים ישראליים ובינלאומיים. השתתפה בעשרות הקלטות ופרויקטים מגוונים והקליטה עד כה 2 אלבומי סולו, אשר זכו לשבחים. בנוסף לפעילותה המוסיקאלית, יוליה היא מורה מוערכת (בין היתר, בבי"ס רימון לג'אז ומוסיקה בת זמננו) וזוכת מענק קרן אמריקה-ישראל למוזיקאים התורמים לקהילה על פעילותה בתחום ההוראה.

נחמה ראובן

עלתה לארץ מפריס וגרה בירושלים וזאת לאחר 40 שנה של קריירה בינלאומית ונגינה בפסטיבלים בצרפת ‚ארצות הברית‚ פראג‚  אמסטרדם‚ זלצבורג, ספרד‚ בלגיה‚ ישראל‚  רדיו לוקסנבורג‚ תוכניות שונות ברדיו ובטלויזיה והקלטת דיסקים. נחמה מנגנת גם מוסיקת ג'ז יהודית עם בעלה שמעון ראובן הפסנתרן.  נחמה ראובן זכתה בצרפת בפרס ראשון בתחרות לנבל בקונסרבטוריון העליון  למוזיקה בפריס. נחמה הייתה תלמידתם של פרופסור לילי לסקין וג'ררד דבוס והופיעה כסולנית ובמוזיקה קמארית  בפסטיבלים.  בעלת 3  תארי PHD  ממשרד התרבות מפריס: נבל‚ סולפג' ופדגוגיה. נחמה ראובן היא גם מנהלת ב,תחום החינוך ומשמשת כפרופסור שבוחן את המועמדים המתאימים להיות מורים לנבל ולהוראת המקצוע באקדמיות השונות למוזיקה בצרפת.